Jesteśmy tłumaczami z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami uzyskanymi na magisterskich studiach tłumaczeniowych w Instytucie Lingwistyki Stosowanej i kulturoznawczych w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

Pracowaliśmy w firmach z branży turystycznej, szkoleniowych i biurach tłumaczeń. Krzysztof zajmował się koordynacją i weryfikacją jakości tłumaczeń, Agata przede wszystkim tłumaczeniami marketingowymi, handlowymi i popularno-naukowymi.

W 2011 roku stworzyliśmy EnglishT, aby móc zaoferować naszym Klientom profesjonalne tłumaczenia na warunkach dostosowanych do indywidualnych potrzeb i w konkurencyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań aby wykonane przez nas tłumaczenia były najwyższej jakości, bez względu na stopień trudności tekstu, termin realizacji, a nawet format dostarczonych materiałów.

 

Co wyróżnia nasze tłumaczenia?

  • najwyższa jakość pod względem merytorycznym i fachowym
  • dokładne odwzorowanie formatu graficznego i stylu oryginalnego dokumentu
  • zachowana charakterystyczna dla danej branży terminologia, uzgodnioną z Klientem
  • przyjmujemy materiały w każdej wygodnej dla Klienta formie – elektronicznej lub papierowej
  • możliwość odbioru i zwrotu dokumentów do Klienta
  • zawsze uwzględniamy wszelkie sugestie i uwagi zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu tłumaczenia.

 

Możesz nam zaufać. Powierzone nam dokumenty są objęte ścisłą klauzulą poufności. Nie wykorzystujemy przekazanych nam danych ani nie udostępniamy ich.

Każde tłumaczenie traktujemy indywidualnie. Przyślij nam materiały do bezpłatnej wyceny. Następnie wspólnie ustalimy termin realizacji i całkowitą cenę. W 100% respektujemy uzgodnione warunki współpracy.

Jeżeli reprezentujesz organizację pożytku publicznego lub twój projekt ma charakter społeczny, dobroczynny, albo po prostu jest „czymś dobrym” sprawdź czy nie będziemy w stanie pomóc ci nieodpłatnie. Część naszego wolnego czasu poświęcamy na wykonywanie tłumaczeń lub konsultacji językowych w dziedzinach takich jak sztuka, literatura, wsparcie psychologiczne i działalność społeczna na rzecz mniejszości.