Jak często widzisz błędy w gazetach, Internecie i książkach? A może w Twojej prezentacji ktoś zauważył literówkę? To się zdarza, ale dobrze wiesz, że najlepszy efekt najbardziej psują drobne niedociągnięcia. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nam nic nie umknie.

Korekta i redakcja

Zajmujemy się korektą i redakcją tekstów polskich i angielskich oraz weryfikacją tłumaczeń. Agata jest absolwentką podyplomowych studiów redaktorskich, Krzysztof jako wykładowca na wydziale anglistyki przygotował setki studentów do złożenia bezbłędnych prac magisterskich. Czy często masz poczucie, że zasady interpunkcyjne, reguły tworzenia bibliografii albo formatowania tekstu istnieją po to, by utrudnić Ci napisanie tego, co masz do przekazania? Skup się na tym, co chcesz powiedzieć, a my zadbamy o najdrobniejsze nawet szczegóły. Nie stresuj się tym, że nie wiesz, gdzie (i czy w ogóle) postawić przecinek.  Pozwól nam się tym zająć. Oddaj swoją pracę w ręce profesjonalistów i poczuj się komfortowo.

Przyślij nam swój tekst do bezpłatnej wyceny. Skontaktujemy się z Tobą i indywidualnie omówimy warunki współpracy, cenę oraz termin realizacji.